Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 36,90 €
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 11,4 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 1,9 cm |
| Väri: | Kulta |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Ominaisuudet: | 10 Speeds |
| Materiaali: | Smooth Coated Plastic |
| Virta: | USB Rechargeable |
| Koko: | 11,4 cm |
Sinun ei tarvitse olla kuninkaallinen nauttiaksesi tästä elegantista mallistosta. Tyylikäs metallipinta tekee tästä vibraattorista kokoelmasi kruununjalokiven. JEWEL-mallin kaareva kärki sopii täydellisesti sekä sisäiseen että ulkoiseen nautintoon.
Magneettinen, täysin ladattava uuden sukupolven F-1-moottorirakenne tuottaa huumaavia värinöitä tasaisesti koko lelun pinnalle.
Älä tyydy tavalliseen, valitse olla kuninkaallinen.