Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 137,90 €
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 17,8 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 5 to 6 inches |
| Halkaisija: | 4,6 cm |
| Väri: | Musta |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Ominaisuudet: | Hands free |
| Materiaali: | Silikooni |
| Virta: | USB Rechargeable |
| Koko: | 17,8 cm |
Gyrate your way to orgasm with new Gyrovibe!
Niille, jotka nauttivat erityisen suuresta varresta todella täydellisen tunteen saavuttamiseksi. Muotoiltu täydelliseen G- tai pisteleikkiin ja mukana tulee 2 moottoria samanaikaiseen stimulaatioon. Kääntöosan moottori stimuloi välilihaa, kun taas varren moottori stimuloi haluttua herkkää kohtaa.
6 värinätoimintoa kummassakin tarkoittaa, että voit löytää jopa 48 nautintoyhdistelmää ja molempia voidaan ohjata itsenäisesti, joten olet täysin hallinnassa seksuaalisesta määränpäästäsi. Liikuta yksinkertaisesti lanteitasi handsfree-stimulaatiota varten tai hyödynnä suurta pohjaa ja ohjaa manuaalisesti helposti.
Gyro Vibe Extreme on valmistettu silikonista, joten se on ei-huokoinen ja pehmeä koskettaa ja varsi on joustava maksimaalisen mukavuuden saavuttamiseksi. Vedenkestävä, upotettava, ladattava.