Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Toimitusaika: 3-7 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
| Pituus: | 11,4 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 2,5 cm |
| Väri: | Pinkki |
| Taipuisuus: | Vähän |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Naisille |
| Ominaisuudet: | Phthalate Free |
| Materiaali: | Silikooni |
| Virta: | USB Rechargeable |
| Koko: | 11,4 cm |
Putoa kaninkoloon PowerBulletin kuumimman uuden 4-tuumaisen luotivibraattorin kanssa, joka on valmis saamaan sinut hymyilemään isommin kuin Irvikissa parhaaseen hintaan koko alalla!
Koe 2-in-1 nautinto monitoimisella värisevällä luodilla, jossa on 10 toimintoa, jotka on puettu irrotettavaan kaniholkkiin, muuttaen tavallisen luodin kaksinkertaiseksi vibraattoriksi sekunneissa! Yksinkertaisesti irrota holkki, jos haluat luotivibraattorin perustoiminnot, tai pidä holkki päällä kaksinkertaista värinää varten.