Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 172,90 €
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 10,8 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 3,8 cm |
| Väri: | Hopea |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Remote |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Ominaisuudet: | 6 Vibration Modes |
| Materiaali: | Metal |
| Virta: | USB Rechargeable |
| Koko: | 10,8 cm |
Cestos yhdistää metallin ja värinän uskomattomiin nautintoihin. Metallisten seksilelujen ystäville on nyt tarjolla täysin uudenlainen kokemus. Nexus muotoilee alumiinia luodakseen suosituimman anaalitappinsa, Ace Mediumin, muodon ja mitat.
Tutustu kuuteen värinätoimintoon: matala, keskitaso, korkea, hidas pulssi, korkea pulssi ja nouseva, joita voit ohjata lelun omista säätimistä tai kaukosäätimestä.
Cestos on myös vedenkestävä, joten voit nauttia lämpöleikeistä juoksuttamalla lelua kuuman tai kylmän veden alla.
Huomioithan, että metallin tiheyden vuoksi kaukosäätimen kantama on vain 2 metriä.