Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Toimitusaika: 3-7 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 19,90 €
| Pituus: | 15,2 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 3,3 cm |
| Väri: | Musta |
| Taipuisuus: | Vähän |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Ominaisuudet: | Feels Soft |
| Materiaali: | Silikooni |
| Koko: | 15,2 cm |
Tämä anaalihelminauha on erittäin toiminnallinen ja korkealaatuinen lelu. Helminauha on tarkoitettu anaaliseen käyttöön. Orgasmin hetkellä helminauha voidaan vetää ulos, mikä voimistaa nautintoa. Se on valmistettu 100% silikonista ja tuntuu pehmeältä. Käytä riittävästi liukuvoidetta paremman käyttökokemuksen saavuttamiseksi.