Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Toimitusaika: 3-7 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
| Pituus: | 20,3 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 3,8 cm |
| Väri: | Purppura |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Naisille |
| Ominaisuudet: | 10 Functions |
| Materiaali: | Silikooni |
| Virta: | USB Rechargeable |
| Koko: | 20,3 cm |
Päästä valloilleen valtameren liike California Dreaming West Coast Wave Riderilla. Tämä kaunis, merenvärinen aikuisten lelu on valmistettu kehoa turvallisesta silikonista ja on, arvasit oikein, täysin vedenkestävä, joten voit käyttää sitä missä tahansa.
Laitteessa on tehokas pyörivä G-pisteen hieroja laitteen päässä, joka varmistaa, että se löytää juuri oikeat aallot. Kolminkertainen värisevä kiihotin antaa tälle erinomaiselle vibraattorille sen kaipaamasi tuplanautinnon. Vibraattorin varressa on kolme nopeutta pyörivää G-toimintoa ja kiinnitettyyn stimulaattoriin on rakennettu 10 erilaista värinän, pulssin ja kiihtyvyyden toimintoa, joten tunnet aina oman henkilökohtaisen tukijärjestelmäsi intensiivisessä toiminnassa.
Kaikkien näiden asetusten ansiosta arvostat myös huipputeknistä muistisirua, joka jatkaa siitä toiminnosta, josta viimeksi nautit. Kaipaatko lisää seikkailua? Kaksipainikkeinen järjestelmä, toinen stimulaattorille ja toinen varrelle, on helppokäyttöinen ja voit vaihtaa helposti suosikkiasetuksiisi. Yhden painikkeen päälle/pois -matkalukko sisältää 3 sekunnin painalluksen, joten voit matkustaa huoletta ilman pelkoa laukusta kuuluvista äänistä.
Tämä USB-ladattava vibraattori toimitetaan latausjohdon kanssa ja latautuu täyteen vain 2,5 tunnissa. Korkealla nopeudella laite toimii 40 minuuttia ja matalalla 2,5 tuntia, joten tämä seksuaalisen hyvinvoinnin hieroja varmistaa, että pääset aina oikealle aallolle.