Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Toimitusaika: 3-7 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
| Pituus: | 20,3 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 3,8 cm |
| Väri: | Pinkki |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Naisille |
| Ominaisuudet: | 10 Functions |
| Materiaali: | Silikooni |
| Virta: | USB Rechargeable |
| Koko: | 20,3 cm |
California Dreaming Monterey Magic tarjoaa uskomattoman voimakasta värinää kiihottimessa, ja 10-toimintoinen pyörivä liike varmistaa, että et koskaan jää kaipaamaan enempää. Kolme itsenäistä varren värinänopeutta mahdollistavat maksimaalisen nautinnon vain kahdella painikkeella ? toinen ohjaa kiihotinta, toinen vartta.
Kolmas painike hallitsee virtaa, ja mukana oleva kolmen sekunnin matkalukitus estää suosikkiaikuistuotteesi tahattoman löytymisen. Huipputekninen muistipiiri jatkaa viimeksi käytetystä toiminnosta, joten mikään ei vie huomiota pois tämän laitteen intensiivisestä eroottisesta voimasta. Laite toimii 40 minuuttia täydellä teholla tai jopa 2,5 tuntia matalammilla asetuksilla.
Täysi lataus, USB-latausjohto sisältyy pakkaukseen, vain 2,5 tunnissa takaa, että olet aina valmiina parhaaseen. California Dreaming Monterey Magicin 5 tuuman varsi ja 2,5 tuuman halkaisija tekevät siitä vastustamattoman. Se on valmistettu kehoa turvallisesta silikonista ja on vedenkestävä, joten voit käyttää sitä huoletta erilaisissa ympäristöissä.