Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 31,90 €
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 19,1 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 4,3 cm |
| Väri: | Musta |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Ominaisuudet: | Moninopeuksinen |
| Materiaali: | PVC-muovi |
| Virta: | 2 x AA (Mukana) |
| Koko: | 19,1 cm |
Kiihdytä orgasmejasi tällä jännittävällä ja tyydyttävällä realistisella G-piste vibraattorilla. Kaareva runko on suunniteltu stimuloimaan G-pistettäsi erilaisilla värinänopeuksilla, joten valmistaudu nousuun! Älä jää paitsi hetkestäkään tämän Realistisen Moninopeus G-piste Vibraattorin kanssa. Helposti käytettävissä kiertopohjan avulla, käännä vain päätä käynnistääksesi ja siirtyäksesi moninopeusvärinöiden läpi. Levitä sen paksulle, suonikkaalle varrelle runsaasti vesipohjaista liukuvoidetta saadaksesi liukkaampia tuntemuksia leikin aikana.