Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Toimitusaika: 3-7 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 51,90 €
| Pituus: | 24,1 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 7 to 8 inches |
| Halkaisija: | 5,1 cm |
| Väri: | Musta |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Naisille |
| Ominaisuudet: | Moninopeuksinen |
| Materiaali: | PVC-muovi |
| Virta: | 2 x AA (Mukana) |
| Koko: | 24,1 cm |
Tämä 10-nopeuksinen realistinen vibraattori tulisi olla jokaisen seksilelukokoelman perusta. Klassinen vibraattori ylpeilee realistisilla ominaisuuksilla, kuten kohotetuilla suonilla varressa ja pyöreällä päällä syvään ja tyydyttävään sisäiseen stimulaatioon, lisättynä 10-nopeuksisilla värinöillä. Paina vain yhtä painiketta käynnistääksesi ja toista liukuaksesi vaivattomasti läpi värinäasetusten, yksinkertaista! Kiusoittele itseäsi penispäällä ennen kuin liu'utat realistisesti suonitetun varren syvälle sisään, lisäämällä värinöitä, kun nautit orgasmisesta tuuma tuumalta tästä realistisesta lelusta! Parhaiden mahdollisten tuntemusten saavuttamiseksi käytä hyvälaatuista liukuvoidetta.