Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 25,4 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 5 to 6 inches |
| Halkaisija: | 1.5 Inch |
| Leveys: | 11,4 cm |
| Väri: | Pinkki |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Naisille |
| Ominaisuudet: | Moninopeuksinen |
| Materiaali: | Skin Safe Rubber |
| Virta: | 4 x AAA (Mukana) |
| Koko: | 25,4 cm |
Valmistaudu ainutlaatuiseen penetraatioon tällä Pink Rabbit Vibraattorilla, joka yhdistää voimakkaan klitoriksen stimuloinnin äärimmäisen tyydyttävään sisäiseen nautintoon.
Tämä vibraattori tulee leikkisän pinkissä sävyssä ja on yhtä upea katsella kuin käyttää. Vibraattorin sileä, 15 cm pitkä varsi on koristeltu ihanilla uurteilla ja tekstuureilla, jotka tekevät penetraatiosta aidon tuntuisen ja lisäävät kokemukseen aistillisen vivahteen. Tehokas vibraattori liikkuu aidon tuntuisesti ja jokainen työntö vie sinut kohti suurempaa nautintoa.
Samaan aikaan kun varsi työntyy syvälle sisällesi, tuhma rabbit-klitorisstimulaattori värisee klitoriksen päällä tarjoten kaksinkertaista nautintoa ja vieden sinut vertaansa vailla olevaan, järisyttävään orgasmiin. Tuote on ihoturvallinen, ftalaatiton ja lateksiton, ja se on helppo puhdistaa kuumalla, saippuavedellä.
Pakkaus: Alumiinifoliopussi.