Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 19,90 €
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 22,2 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 7 to 8 inches |
| Leveys: | 14,0 cm |
| Väri: | Purppura |
| Taipuisuus: | Joustava |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Naisille |
| Ominaisuudet: | Multispeed |
| Materiaali: | Jelly-materiaali |
| Virta: | 2 x AA (Mukana) |
| Koko: | 22,2 cm |
VIBRATOR LINEX on geelimäinen värisevä penis, jossa on erittäin pehmeä kosketus, valmistettu korkealaatuisista, myrkyttömistä ja hygieenisistä materiaaleista.
2 AA-paristoa ei sisälly pakkaukseen, mutta ne löytyvät Paristot-osiosta