Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Toimitusaika: 3-7 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 111,47 €
| Pituus: | 8,9 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 2,5 cm |
| Leveys: | 8,9 cm |
| Väri: | Musta |
| Taipuisuus: | Vähän |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Miehille |
| Ominaisuudet: | Dual motor for double pleasure |
| Materiaali: | Silikooni |
| Virta: | USB Rechargeable |
| Koko: | 8,9 cm |
| Vedenkestävä: | Kyllä |
Svakom esittelee Vick Neo -tuotteen, jossa on sovellus, ihanteellinen antaa valta kenelle haluat ja nauttia missä ja milloin haluat. Sen interaktiivinen reaaliaikainen toiminto mahdollistaa 2D-videoiden synkronoinnin, jotta voit nauttia paremmista nautinnon hetkistä. Siinä on interaktiivinen verkkokamera, salainen ase, jonka avulla voit olla yhteydessä koko ajan. Mutta jos et halua käyttää sovellusta, ei hätää, voit käyttää ohjauspaneelin painiketta toisessa päässä.
Kahden tehokkaan moottorin ansiosta voit nauttia 7 värinätoiminnosta ja 5 voimakkuustasosta, jotka vaihtelevat miellyttävästä hyväilystä nautinnon maanjäristykseen. Sen muotoilu on ergonominen, vedenkestävä ja siinä on kehittyneintä teknologiaa. Kompaktin kokonsa ansiosta se yllättää voimallaan.
Ominaisuudet: