Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 119,90 €
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 14,0 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 3,0 cm |
| Leveys: | 3.77 Inches |
| Väri: | Hopea |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Ominaisuudet: | 6 Vibrations Modes |
| Materiaali: | Metal |
| Virta: | USB Rechargeable |
| Koko: | 14,0 cm |
Nexus Fortis yhdistää taitavasti metallin ja värinän.
Muotoiltu alumiinista, se on täydellisesti muotoiltu G-pisteen ja P-pisteen stimulointiin.
Sen sisällä on 6-toimintoinen moottori, joka tuottaa voimakkaita värinöitä.
Se on vedenpitävä, joten se sopii myös lämpöleikkeihin, yksinkertaisesti juokse kuuman tai kylmän veden alla.