Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 137,90 €
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 21,6 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Halkaisija: | 4,1 cm |
| Väri: | Purppura |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Naisille |
| Ominaisuudet: | Double Ended |
| Materiaali: | Silikooni |
| Virta: | USB Rechargeable |
| Koko: | 21,6 cm |
ENORA, kaksipäinen, pulssiaaltosauva ja vibraattori, tarjoaa 10-toimintoisen värisevän sauvan pään ja 10-toimintoisen pulssiaaltovärisevän kahvan, tehden siitä täydellisen nautintovälineen.
Kaksi moottoria antavat sinulle yli 100 mahdollista ainutlaatuista asetusta leikkeihin. Valmistettu 100% silkinpehmeästä lääketieteellisestä silikonista, se on 100% vedenpitävä, ipx7, ja erittäin hiljainen alle 60 db, mikä tarkoittaa, että voit käyttää sitä missä tahansa haluat.
Se sisältää USB-magneettiladattavan litiumioniakun, joka täyteen ladattuna USB-kaapelillaan tarjoaa 70 minuuttia intohimoista leikkiaikaa. Kytke vain ja lataa! Kun olet lähellä huippua, yhdellä kosketuksella erityistä huippupainiketta kaikki moottorit siirtyvät täyteen tehoon ja nopeuteen, ja mikä tärkeintä, vievät sinut maata järisyttävään orgasmiin.