Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 64,90 €
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 10,2 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 3,6 cm |
| Väri: | Purppura |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Remote |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Ominaisuudet: | 5 Vibration Patterns |
| Materiaali: | Muovi |
| Virta: | 2 x AAA (Included) 1 x AA (Included) |
| Koko: | 10,2 cm |
Avaa uusia ovia Bfilled Classic Unleashed langattomalla kaukosäätimellä varustetulla hierontatäpillä. Huolellisesti suunniteltu kapenevalla kärjellä, joka on ihanteellinen aloittelijoille, ja huomaamattomalla pohjalla, tämä pieni, keholle turvallinen tappi hämmästyttää sinua voimakkaalla 5-toimintoisella vedenkestävällä nautinnolla tuntikausia.
Ota ohjat käsiisi ergonomisesti suunnitellulla langattomalla kaukosäätimellä, joka on valaistu valkoisella valolla helpottamaan leikkiä pimeässä, tai anna se kumppanille odottamattomaan nautintoon yksityisesti tai julkisesti. Valitsitpa miten ja missä tahansa, Bfilled Classic Unleashed tarjoaa nautintoa ja iloa.
Bfilled Classic Unleashed on valmistettu huokoisesta, keholle turvallisesta PU-pinnoitetusta ABS-muovista, mikä tekee siitä helpon puhdistaa ja monipuolisen voiteluaineiden valinnassa. Vaikka tappi on turvallinen vedenkestäviin leikkeihin, kaukosäädin on parasta jättää kylvyn ulkopuolelle.
Ominaisuudet
100% keholle turvalliset materiaalit
Materiaali ABS-muovi, PU
Ympärysmitta 3.6cm
Luodin pituus 10.16cm
Toimii 4 x AAA
Toiminnot 5
Pakkauksen sisältö 1 käyttöohje, 1 hierontalaite, 1 pussi
Vedenkestävä