Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Toimitusaika: 3-7 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
| Pituus: | 10,2 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 3,8 cm |
| Leveys: | 12,1 cm |
| Väri: | Purppura |
| Miehelle vai Naiselle?: | Naisille |
| Ominaisuudet: | Phthalate Free |
| Materiaali: | Silikooni |
| Koko: | 10,2 cm |
Nämä ainutlaatuiset omenamuotoiset kegel-pallot auttavat sinua harjoittamaan lantionpohjan lihaksia ja lisäämään seksuaalista nautintoa.
Käytät tätä omenaa emättimen sisällä, jolloin vetonaru jää ulkopuolelle. Voit aloittaa harjoittelun pitämällä palloa muutaman minuutin päivässä ja pidentää harjoitteluaikaa, kun intiimilihaksesi vahvistuvat.
Pieni metallipallo sisällä tuottaa värinää liikkeen aikana. Erittäin miellyttävä rakkauselämällesi ja erittäin hyödyllinen raskauden aikana ja sen jälkeen. Huomaamaton, turvallinen ja helppo.