Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 29,90 €
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 27,9 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 7 to 8 inches |
| Halkaisija: | 2,5 cm |
| Leveys: | 8,9 cm |
| Väri: | Musta |
| Taipuisuus: | Erittäin |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Materiaali: | Silikooni |
Nämä pienet anaalihelmet on valmistettu silkinpehmeästä silikonista ja ovat täydellisiä aloittelijoille. Aseta ne sisään ja vedä ulos kliimaksin hetkellä saadaksesi uskomattomia tuntemuksia, joita rakastat! Pohjassa oleva rengas tekee poistamisesta helppoa varmistaen, että leikkiaikasi on maksimoitu. Käytä silikonivoiteluaineen kanssa. Erittäin sileä silikoni, Joustava, Helppo poistorengas, Pieni koko Pallon halkaisija 20 mm.