Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 64,90 €
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 27,3 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 5 to 6 inches |
| Halkaisija: | 5,7 cm |
| Leveys: | 17,8 cm |
| Väri: | Kirkas |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Miehelle vai Naiselle?: | Miehille |
| Ominaisuudet: | Phthalate Free |
| Materiaali: | Skin Safe Rubber |
| Koko: | 27,3 cm |
Kiedo hihna kivespussin ympärille saadaksesi enemmän tukea, turvallisuutta ja herkkyyttä!
Lisää kolme tuumaa kiinteää pituutta ja noin tuuman paksuutta tällä penistä suurentavalla jatkeella!
Jämäkkä, mutta joustava materiaali tuntuu realistiselta, kalju pää ja pullottavat suonet koko varressa. Lisää vain liukuvoidetta ja työnnä peniksesi sisään antaaksesi kumppanillesi uuden tuntemuksen kokeiltavaksi seksin aikana!
Kiinteää 3 tuuman kärkeä seuraa ontto sisäosa, joka mahdollistaa tiukan ja turvallisen istuvuuden. Rakastat suuria nystyröitä, jotka hierovat jäsentäsi sisäpuolella. Tämä ftalaatiton ja keholle turvallinen materiaali on yhteensopiva silikonin ja vesipohjaisten liukuvoiteiden kanssa. Käytä lämmintä vettä ja mietoa saippuaa tai lelujen puhdistusainetta puhdistamiseen käytön jälkeen.
Mitat: 10,75 tuumaa kokonaispituus, 8,75 tuumaa ulkopuolinen sisään työnnettävä pituus, 5,5 tuumaa sisäpuolinen sisään työnnettävä pituus. 2,25 tuumaa levein ulkohalkaisija, 1,7 tuumaa sisävarren halkaisija, pallon aukko on 1,5 tuumaa halkaisijaltaan.