Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 51,90 €
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 22,9 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 5 to 6 inches |
| Halkaisija: | 5,1 cm |
| Leveys: | 15,9 cm |
| Väri: | Flesh Pink |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Miehelle vai Naiselle?: | Miehille |
| Ominaisuudet: | Phthalate Free |
| Materiaali: | Skin Safe Rubber |
| Koko: | 22,9 cm |
Tämä jatkehiha antaa sinulle kaksi kokonaista tuumaa kiinteää penistä kumppanisi tyydyttämiseen!
Realistinen tekstuuri, jossa on pullistunut pää ja pullottavat suonet, sekä hienovarainen kaareva muoto tarjoavat uudenlaista sisäistä hierontaa.
Levitä vain liukuvoidetta ja laita koko pakettisi ensimmäisen reiän läpi, jolloin kivespussisi menee alaosan reiän läpi tyydyttävään venytykseen. Kiinteää 2-tuumaista kärkeä seuraa ontto sisäosa, joka mahdollistaa tiukan ja turvallisen istuvuuden.
Tämä keholle turvallinen ja ftalaatiton materiaali on yhteensopiva silikonin ja vesipohjaisten liukuvoiteiden kanssa. Käytä lämmintä vettä ja mietoa saippuaa tai lelujen puhdistusainetta puhdistukseen käytön jälkeen.
Mitat: 9 tuumaa kokonaispituus, 6,25 tuumaa sisään asetettava. Sisähalkaisija on 1,2 tuumaa, ulkohalkaisija on 2 tuumaa. Peniksen ja kivespussin reiän halkaisija on 1,5 tuumaa, kivespussin reiän halkaisija on 1 tuuma.