Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 56,90 €
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 21,6 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 5 to 6 inches |
| Halkaisija: | 5,1 cm |
| Leveys: | 15,9 cm |
| Väri: | Flesh Pink |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Miehelle vai Naiselle?: | Miehille |
| Ominaisuudet: | Phthalate Free |
| Materiaali: | Skin Safe Rubber |
| Koko: | 21,6 cm |
Saa kolme tuumaa lisää pituutta ja noin tuuman lisää paksuutta tällä peniksen suurentavalla Ppäällisellä!
Jämäkkä, mutta joustava materiaali tuntuu realistiselta, kalju pää ja pullistuvat suonet koko varren pituudelta. Lisää vain liukuvoidetta ja työnnä peniksesi sisään antaaksesi kumppanillesi uuden tunteen kokeiltavaksi seksin aikana!
Kiinteää 3 tuuman kärkeä seuraa ontto sisäosa, joka mahdollistaa tiukan ja turvallisen istuvuuden. Rakastat suuria nystyröitä, jotka hierovat jäsentäsi sisäpuolella. Luo mukautettu istuvuus leikkaamalla päällisen alaosa täydelliseen kokoon!
Tämä materiaali on yhteensopiva silikonin ja vesipohjaisten liukuvoiteiden kanssa. Käytä lämmintä vettä ja mietoa saippuaa tai lelujen puhdistusainetta puhdistukseen käytön jälkeen.
Mitat: 8,5 tuumaa kokonaispituus, 5,5 tuumaa sisään asetettava pituus. Sisähalkaisija on 1,5 tuumaa, ulkohalkaisija on 2 tuumaa