Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Nopea toimitus
Toimitusaika: 1-2 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 28,40 €
| Pituus: | 16,5 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 5 to 6 inches |
| Halkaisija: | 3,3 cm |
| Väri: | Pinkki |
| Taipuisuus: | Vähän |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Ominaisuudet: | Suction Cup Base |
| Materiaali: | PVC-muovi |
| Koko: | 16,5 cm |
Happy Dicks 12 cm. Dildo Kiveksillä on värikäs, elävän näköinen muotoilu Get Real -kokoelmasta, suunniteltu osumaan kaikkiin intiimeihin kuumiin kohtiin.
Tämä ensiluokkainen dildo on luonnollinen siluetti pehmeillä palloilla ja vahvalla imukuppipohjalla: ihanteellinen hands-free nautintoon.
Kirkkaan värikäs muotoilu on valmistettu laadukkaasta PVC:stä ja hemmottelee sinua elävän näköisellä viehätyksellään ja sensaatiomaisella pehmeän kosketuksen tunnulla.
Jos rakastat realistista hauskanpitoa, Happy Dicks 12 cm. Dildo Kiveksillä saa varmasti hymyn kasvoillesi!