Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Nopea toimitus
Toimitusaika: 1-2 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 27,16 €
| Pituus: | 20,3 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 7 to 8 inches |
| Halkaisija: | 3,8 cm |
| Väri: | Pinkki |
| Taipuisuus: | Vähän |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Ominaisuudet: | Suction Cup Base |
| Materiaali: | PVC-muovi |
| Koko: | 20,3 cm |
Happy Dicks 19 cm. Dong on värikäs, elävän näköinen muotoilu Get Real -kokoelmasta, suunniteltu osumaan kaikkiin intiimeihin kuumiin kohtiin.
Tämä ensiluokkainen dongi on luonnollinen siluetti, jossa on vahva imukuppipohja: ihanteellinen hands-free nautintoon.
Kirkkaan värikäs muotoilu on valmistettu laadukkaasta PVC:stä ja hemmottelee sinua elävän näköisellä viehätyksellään ja sensaatiomaisella pehmeällä kosketuksella.
Jos rakastat realistista hauskanpitoa, Happy Dicks 19 cm Dong saa varmasti hymyn kasvoillesi!