Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Nopea toimitus
Toimitusaika: 1-2 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
| Pituus: | 12,1 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 2,5 cm |
| Leveys: | 8,9 cm |
| Väri: | Punainen |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Naisille |
| Ominaisuudet: | Body Safe |
| Materiaali: | Smooth Coated Plastic |
| Virta: | Paristot mukana |
| Koko: | 12,1 cm |
| Vedenkestävä: | Kyllä |
Tunne sydämen syke.
Todellinen rakkaus on sinun pidettäväksi ja sinun jokaisen tämän uskomattoman kauniin nautintoluodin voimakkaan värähtelyn myötä. Rakastu päätä pahkaa yhä uudelleen, kun kehosi kihelmöi puhtaasta orgasmisesta ilosta, kun rakastut hullun lailla, syvästi rakastut.