Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 51,90 €
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 20,3 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 5 to 6 inches |
| Halkaisija: | 4,4 cm |
| Väri: | Flesh Pink |
| Taipuisuus: | Vähän |
| Miehelle vai Naiselle?: | Miehille |
| Materiaali: | Kumi |
| Koko: | 20,3 cm |
Tämä suonikas, elävän tuntuinen peniksen suurentaja tarjoaa välittömiä tuloksia pysyen samalla tukevasti paikoillaan. Se tarjoaa välittömän lisäyksen sekä paksuuteen että pituuteen, realistisella teksturoidulla ulkokuorella, joka näyttää aivan oikealta. Kiinteä, liukas materiaali asettuu helposti paikoilleen, kun erilliset varsi- ja kiveskammio tarjoavat erottelua ja turvallisuutta. Nyt voit nauttia parannetusta suorituskyvystä ja tiukasta istuvuudesta ilman voiteita tai aikatauluja. Lisää vain liukuvoidetta ja sujahda sisään uuteen suurempaan, kovempaan, parempaan kaluusi!