Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 42,90 €
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 15,2 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 3,2 cm |
| Leveys: | 10,2 cm |
| Väri: | Musta |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Ominaisuudet: | Phthalate Free |
| Materiaali: | Skin Safe Rubber |
| Koko: | 15,2 cm |
Kiinnitä tämä kaveri suosikkivibraattoriisi saadaksesi täyttävän fallisen kokemuksen!
Nauti realistisesta muodosta ja tekstuurista, kun tämä kiinnitys antaa sinulle sisäisen hieronnan, lähettäen voimakkaan värinän suoraan kehoosi. Tämä sauvan päällinen lisävaruste on sileä ja liukas helppoa ja mukavaa anaalista tai vaginaalista sisäänvientiä varten.
Ftalaatiton materiaali on yhteensopiva sekä silikonin että vesipohjaisten liukuvoiteiden kanssa. Puhdista miedolla saippualla ja lämpimällä vedellä.