Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Nopea toimitus
Toimitusaika: 1-2 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 28,90 €
| Pituus: | 11,4 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 2,5 cm |
| Leveys: | 8,9 cm |
| Väri: | Musta |
| Taipuisuus: | Vähän |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Ominaisuudet: | Fits All Wands |
| Materiaali: | Skin Safe Rubber |
| Koko: | 11,4 cm |
Tämä vaihdettava pää on täydellinen lisä hierontalaitteeseesi. Niin alkuperäinen ja tehokas samaan aikaan, se parantaa stimulaatiotasi huomattavasti, koska se on erityisesti suunniteltu stimuloimaan G-pistettä.
Kiinnitä se vain hierontalaitteeseesi ja käynnistä se. Tunnet, kuinka sen suora kaarevuus kohti G-pistettä yhdessä hierontalaitteesi värinän kanssa saa sinut tuntemaan ainutlaatuisia ja uskomattomia tuntemuksia.
Ominaisuudet:
Täydennä hierontalaitettasi ja muuta manuaalinen stimulaatio ainutlaatuiseksi!