Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 20,3 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 7 to 8 inches |
| Halkaisija: | 3,2 cm |
| Leveys: | 9,5 cm |
| Väri: | Musta |
| Taipuisuus: | Joustava |
| Kauko-ohjain: | Langallinen |
| Miehelle vai Naiselle?: | Naisille |
| Materiaali: | Silikooni |
| Virta: | Mystim Controller |
| Koko: | 20,3 cm |
Geishan salaisuus? Helppoa, kun samurai ratsastaa pois, hän ottaa kuuman kyydin rakkauspalloillaan. Ja mikä saa sinut kaipaamaan Geisha-palloja vielä enemmän? Yhdistät nautinnon ja hyödyn, mekaanisen ja sähköisen harjoituksen lantionpohjallesi. Muotoile ja vahvista näitä lihaksia paljon helpommalla tavalla. Ja integroitu värinä on kuin kirsikka kakun päällä. Tulet rakastamaan hauskanpitoa auringonnousuun asti ja punastumista poskillasi.
Käytä Mystim Geisha -palloja ja halusi harjoitella tulee mukana. Toki, perinteinen harjoittelu auttaa saamaan vyötärön alapuolisen alueen kuntoon. Se on hyväksi inkontinenssin, selkäkivun, sisäelinten heikentyneen toiminnan ja orgasmin kyvyn heikentymisen torjumiseksi. Mutta se ei yksinkertaisesti riitä. Suosittu EMS-harjoittelu ei myöskään ole toteuttamiskelpoinen vaihtoehto. Toki se vaikuttaa yksittäisiin lihasryhmiin soveltamalla sähkövirtaa elektrodien kautta, mutta yritä käyttää sitä nautintokeskuksessasi, auts. Emme halua auts-efektiä, Geisha-pallot yhdistävät molempien tapojen edut välttäen haitat ja tekevät sen erittäin viehättävällä tavalla. Se on se tapa.
Älä panikoi, kun Geisha-pallojen sisäiset pyörivät pallot alkavat liikkua, sinäkin alat liikkua. Mustilla merkityillä esteillä impulssien hellävarainen, stimuloiva vaikutus avautuu haluamallasi tavalla. Sinä olet tilanteen mestari, säädät intensiteettiä ja tahtia mielesi mukaan. Ja vielä enemmän, kun käytät kaukosäädintä saadaksesi pallosi värisemään. Huuda ilostasi tai pidä väsyneiden lihasten makean syntisen stimulaattorin salaisuus itselläsi kuin oikea geisha.
Rakkautta ensikosketuksella, kaksi palloa on 100-prosenttisesti lääketieteellisen silikonin peitossa, niillä on erittäin miellyttävä tuntuma, ne ovat vedenpitäviä, helppoja puhdistaa ja hiljaisia käytössä, ellei pieni voihkaus karkaa huuliltasi silloin tällöin. Se on poikkeuksellinen kokemus hemmotella itseäsi kuin geisha joka päivä.