Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 19,7 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 7 to 8 inches |
| Halkaisija: | 6 mm |
| Leveys: | 1,9 cm |
| Väri: | Hopea |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Langallinen |
| Miehelle vai Naiselle?: | Miehille |
| Materiaali: | Metal |
| Virta: | Mystim Controller |
| Koko: | 19,7 cm |
Tickleberry Finnin kanssa sinulla on Huckleberry-ystävä, joka tuo iloa juuri sinne, missä jännityksesi on erityisen voimakasta. Vain hieman harjoitusta, ja voit helposti asettaa 8 mm ohuen dilataattorin virtsaputkeen. Sen hellävaraisesti pyöristetyt kärjet ja saumaton sileä siirtymä napojen välillä sopivat myös sinulle. Virtsaputkessa se tarjoaa stimulaatiota, joka on niin voimakasta ja poikkeuksellista, että sitä olisi muuten mahdotonta saavuttaa.
Suoraan onneen, vain muutama senttimetri ja tämän kompaktin Mystim-virtsaputkiäänen kaksi napaa ovat jo eristettyjä. Sähköisten napojen aktivoimiseksi tarvitset laitteen, kuten Mystim Tension Lover tai Mystim Pure Vibes. Ja sitten mennään sähköisellä stimulaatiolla. Jo venytyksen aikana virta alkaa kutittaa, kihelmöidä ja sykkiä mukavasti. Matkasi putkissa voi olla vieläkin jännittävämpi, kun lämmität Tickleberry Finnin ennen leikkiä tai jäähdytät sen jääkaapissa.
Anna itsesi hemmotella tällä kihelmöivällä ja himokkaalla nautinnolla tuntikausia, jos niin haluat. Voit myös vaihdella stimulaatiota tavalla, joka vie sinut yhdestä jännittävästä huipentumasta toiseen. Tai voit säästää itsesi vain hetkiä ennen laukeamista. Juuri kuten haluat ja juuri miten säädät asetuksia.
Käytä vain vettä ja mietoa saippuaa puhdistamiseen ja laita säännöllisesti iholle ystävällistä desinfiointiainetta. Kun se on täysin kuivunut, se on valmis seuraavaan laajamittaiseen operaatioon.
Tickleberry Finn on valmistettu hygieenisestä lääketieteellisestä alumiinista ja huolellisesti käsin kiillotettu. Joku niin loistava ei saisi piiloutua lainkaan ? mutta jotkut hyväntekijät rakastavat työskennellä salassa. He rakastavat työskennellä kovasti ja nautinnolla luodakseen unohtumattomia hetkiä. Ja heitä on vaikea pysäyttää edistymisessään. Voi, jospa kaikilla työssä olisi yhtä hauskaa kuin Tickleberry Finnillä ja hänen veljillään Slim Finn, Thin Finn ja Proper Finn.