Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Toimitusaika: 3-7 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
| Pituus: | 15,2 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 6 mm |
| Leveys: | 1,9 cm |
| Väri: | Hopea |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Langallinen |
| Miehelle vai Naiselle?: | Miehille |
| Materiaali: | Metal |
| Virta: | Mystim Controller |
| Koko: | 15,2 cm |
No, tämä menee putkeen
Kun Slim Finn tekee katoamistempun, huomaat sen ensimmäisenä. Sen ohut ja kevyt runko vie virtsaputken laajentimen sähköstimulaation koko tunneskaalan jännittäviin ja epätavallisiin paikkoihin. Sen hellävaraisesti pyöristetyt kärjet ja saumaton sileä siirtymä napojen välillä eivät ainoastaan anna sille tyylikästä ulkonäköä, vaan tekevät siitä myös helpon asettaa virtsaputkeen hieman harjoiteltuasi ja käyttäessäsi liukuvoidetta. Heti kun Slim Finn on paikallaan, se yhdistää sisältä tulevan katkeransuloisen venytyksen ja impulssien loputtoman kiusoittelun ainutlaatuiseksi kokonaisuudeksi.
Suoraan onneen, vain muutama senttimetri ja tämän kompaktin Mystim virtsaputken äänen kaksi napaa ovat jo eristettyjä. Sähköisten napojen aktivoimiseksi tarvitset laitteen, kuten Mystim Tension Lover tai Mystim Pure Vibes. Ja sitten mennään sähköstimulaation pariin. Jo venytyksen aikana virta alkaa kutittaa, kihelmöidä ja sykkiä mukavasti. Matkasi putkissa voi saada lisämaustetta lämmittämällä Slim Finn ennen leikkiä tai jäähdyttämällä se jääkaapissa.
Anna itsesi hemmotella tällä kihelmöivällä ja himokkaalla nautinnolla tuntikausia, jos niin haluat. Voit myös vaihdella stimulaatiota tavalla, joka vie sinut yhdestä jännittävästä huipentumasta toiseen. Tai voit säästää itsesi vain hetkiä ennen laukeamista. Juuri kuten haluat ja juuri kuten säädät asetukset.
Käytä vain vettä ja mietoa saippuaa puhdistamiseen ja laita säännöllisesti iholle ystävällistä desinfiointiainetta. Kun se on täysin kuivunut, se on valmis seuraavaan suurimittaiseen operaatioon.
Slim Finn on valmistettu hygieenisestä lääketieteellisestä alumiinista ja huolellisesti käsin kiillotettu. Joku niin loistava ei pitäisi piiloutua lainkaan, mutta jotkut hyväntekijät rakastavat työskennellä salassa. He rakastavat työskennellä kovasti ja nautinnolla luodakseen unohtumattomia hetkiä. Ja heitä on vaikea pysäyttää edistymisessään.