Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Toimitusaika: 3-7 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
| Pituus: | 12,7 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 2,5 cm |
| Leveys: | 8,3 cm |
| Väri: | Hopea |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Langallinen |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Materiaali: | Metal |
| Virta: | Mystim Controller |
| Koko: | 12,7 cm |
Kaverit, tässä tulee Herra Seksikone
Nouse ylös, nouse ylös, nouse ylös, nouse ylös, Funky Fellan täysin mahtavat rytmit koukuttavat sinut täysin. Tämä hoikka ja kevyesti kapeneva dildo on ykkönen, kun kyse on sinun tai kumppanisi vaginan tai anuksen nautinnosta. Sinun täytyy itse nähdä, kuinka helposti hän tekee pienen tanssinsa ja voidaan asettaa sisään kiitos kompaktin halkaisijan ja suoran muotoilun.
Hieman kaareva, sileä alumiini voidaan asettaa helposti ja syvälle. Vielä enemmän, jos käytät vesipohjaista liukuvoidetta. Funky Fella kirjaimellisesti sähköistää sinut. Asetuksistasi riippuen tunnet joko pehmeän kutituksen, rytmisen pulssin tai aistillisen työnnön. Ei mikään taikatemppu vaan vanhaa kunnon fysiikkaa. Plus- ja miinusnapojen erottelu sijaitsee muutaman senttimetrin päässä kärjestä. Napojen aktivoimiseksi tarvitset sähköisen laitteen, kuten Mystim Tension Lover tai Mystim Pure Vibes.
Kun Funky Fella pääsee tunnelmaan, hän saa sinut kuumenemaan hetkessä ja on täysin sinun päätettävissäsi, kuinka kauan haluat hänen tuottavan sinulle nautintoa. Nauti kihelmöivästä, himokkaasta tunteesta tuntikausia tai vaihtele stimulaatiota tavalla, joka vie sinut uskomattomiin huipentumiin juuri kuten haluat. Ja kun lämmität Funky Fellan ennen leikkiä tai jäähdytät sen jääkaapissa, se tekee seksielämästäsi kuumempaa kuin helvetti.
Vain käsintehtyä korkealaatuista ja hygieenistä lääketieteellistä alumiinia, joka on huolellisesti kiillotettu ja viimeistelty elegantilla muovikahvalla. Olemme varmoja, että Funky Fella on aina käden ulottuvilla.
Funky Fella on helppo puhdistaa vain vedellä ja miedolla saippualla. Lisäksi sinun tulisi säännöllisesti lisätä iholle ystävällistä desinfiointiainetta.
Ja ole niin kärsivällinen, että annat sen kuivua täysin ennen seuraavaa lumousta, jotta se voi toimia jännittävällä rytmillään pitkään.