Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 14,0 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 3,2 cm |
| Leveys: | 9,5 cm |
| Väri: | Hopea |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Langallinen |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Materiaali: | Metal |
| Virta: | Mystim Controller |
| Koko: | 14,0 cm |
Boom Boom, Rohkea Boris!
Kun kyse on kumppanisi tai itsesi miellyttämisestä emättimen tai peräaukon kautta, Rohkea Boris on mestari. Et tarvitse vahvaa kämmentä saadaksesi pitkän dildon sinne, minne se kuuluu. Sileä metalli liukuu aistillisesti ihollasi, kun asetat pallon toisensa jälkeen. Kolme voimakasta kaarta riittävät jo itsessään kasvavaan jännitykseen, antaen sinulle uusia himokkaita nautintoja jokaisella pienellä liikkeelläsi. Stimulointi on voimakkainta kohdassa, jota stimuloidaan pallojen paksuimmalla osalla. Peli, erä ja jälkihehku.
Hieman kaareva, sileä alumiini voidaan asettaa helposti ja syvälle. Vielä enemmän, jos käytät vesipohjaista liukuvoidetta. Rohkea Boris kirjaimellisesti sähköistää sinut. Asetuksesta riippuen tunnet joko pehmeän kutituksen, rytmisen pulssin tai aistillisen työntövoiman. Kuulostaa taialta, mutta on pelkkää fysiikkaa. Plus- ja miinusnapojen erottaminen tapahtuu jo muutaman senttimetrin sisällä. Napojen aktivoimiseksi tarvitset sähköisen laitteen, kuten Mystim Tension Lover tai Mystim Pure Vibes.
Kun Rohkea Boris pääsee vauhtiin, hän vie sinut mukaansa ja on täysin sinun päätettävissäsi, kuinka kauan haluat hänen hemmottelevan sinua. Voit nauttia pistelevästä, himokkaasta tunteesta tuntikausia tai vaihdella stimulaatiota tavalla, joka vie sinut nopeasti uskomattomiin huippuihin, kuten haluat. Ja kun asetat Rohkean Boriksen lämmitykseen tai jäähdytät sen jääkaapissa ennen leikkiä, se tekee seksielämästäsi kuumempaa kuin helvetti.
Täysin käsintehty, korkealaatuinen ja hygieeninen lääketieteellinen alumiini, huolellisesti kiillotettu ja viimeistelty elegantilla muovikahvalla. Olemme varmoja, että Rohkea Boris on aina kätevä.
Rohkea Boris on helppo puhdistaa vain vedellä ja miedolla saippualla. Lisäksi sinun tulisi säännöllisesti lisätä iholle ystävällistä desinfiointia. Ja ole kärsivällinen, jotta se kuivuu täysin ennen seuraavaa lumousta, jotta se voi toimia ainutlaatuisella tavalla pitkään.