Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Toimitusaika: 3-7 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 118,90 €
| Pituus: | 19,1 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 3,8 cm |
| Väri: | Musta |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Naisille |
| Ominaisuudet: | Phthalate Free |
| Materiaali: | Silikooni |
| Virta: | USB Rechargeable |
| Koko: | 19,1 cm |
Tehosta seksileikkejäsi tällä ELECTRO SHOCK -tuotteella! Käyttämällä sähkövirtoja stimuloimaan hermopäätteitä erogeenisillä alueilla, nämä värisevät stimulaattorit vievät orgasmit aivan uudelle tasolle! Kohdistamalla kaikkein intiimeimpiin alueisiin ja lisäämällä sähköä, erityisesti eroottista sähköstimulaatiota, tämä huipputekninen seksin muoto lähettää sähköiskuja makuuhuoneeseen, luoden paljon jännitystä lakanoiden väliin! Meidän ELECTROSHOCK, e-stim laitteet tarjoavat erilaisia impulsseja, kevyestä kutituksesta voimakkaaseen sykkeeseen koko kehossa.
Elektroseksin harjoittaminen ELECTROSHOCKilla vaatii varovaisuutta. Pidä elektroseksileikit vyötärön alapuolella! Älä käytä näitä leluja yhdessä veden kanssa! Etsitkö rabbit vibraattoria, jossa on potkua? Älä etsi enää, sillä unelmasi ovat toteutuneet! Tämä mahdollinen myyntimenestys tarjoaa 10-nopeusmoodin, joka saa rabbitin jo valmiiksi sekoamaan! Lisäksi G-pisteen alue sekä klitorisstimulaattorit voivat antaa ylimääräisen sähköpotkun tajunnanräjäyttäviin orgasmeihin! Tämä täysin musta, vedenpitävä voimatyökalu on valmistettu korkealaatuisesta sileästä silikonista! Sähköiskutoiminto aktivoituu vain, kun uritetut osat koskettavat ihoa samanaikaisesti!
Tekniset tiedot
Kierrokset minuutissa. 11000 RPM
Iskun nopeusmoodit. 5
Värinän nopeusmoodit. 10
Melutaso. Max. 50 dB
Halkaisija. 3,6 cm
Pituus. 19 cm
Sisään asetettava pituus. 11 cm
Akun latausaika. 120 minuuttia
Akun kesto. 90 minuuttia
Materiaali. ABS ja Silikoni
Vedenpitävä värinän aikana. Kyllä
Vedenpitävä e-stim aikana. Ei
Ftalaatiton. Kyllä