Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäLoppu
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 25,4 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 9 to 12 inches |
| Halkaisija: | 3,2 cm |
| Leveys: | 13,3 cm |
| Väri: | Flesh Brown |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Miehelle vai Naiselle?: | Miehille |
| Ominaisuudet: | Phthalate Free |
| Materiaali: | PVC-muovi |
| Koko: | 25,4 cm |
Eikö olekin aina ollut haaveesi olla isojen poikien joukossa ja tuntea olosi itsevarmemmaksi kokosi suhteen?
Kumppanisi tietää, että koolla ON väliä, eikä kukaan voi toteuttaa fantasioitasi ja tyydyttää kumppaniasi kuten Suklaa Unelma -stud voi! Nyt voit saada sen pituuden ja paksuuden, josta olet aina unelmoinut, ja olla se mies, joka voit olla Suklaa Unelma Onton Strap-Onin avulla! Sano hyvästit nolostuttaville keskeytyksille ja tervehdi kumppanisi tyytyväistä hymyä.
Mukava elastinen valjaat säätyvät helposti useimpiin kokoihin, kun taas 10" ftalaatiton dildo osuu oikeaan kohtaan joka kerta.
Se on täydellinen miehille, joilla on ED, naisille tai pariskunnille, jotka haaveilevat "tummemmista" haluistaan.
10" (25cm) Ftalaatiton Ontto Dildo
Säädettävä Elastinen Valjaat
Ilmainen Satiini Rakkausnaamio