Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Toimitusaika: 3-7 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
| Pituus: | 12,7 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 3,8 cm |
| Leveys: | 12,7 cm |
| Väri: | Pinkki |
| Taipuisuus: | Vähän |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Naisille |
| Ominaisuudet: | Removable sleeve |
| Materiaali: | Silikooni |
| Virta: | 1 x AA |
| Koko: | 12,7 cm |
Kokoajat, huomioikaa, American POP on täällä mullistamassa nautintotuotteiden gallerianne eloisalla valikoimalla vibraattoreita, anustappeja, dildoja ja muuta.
Tämä huolellisesti suunniteltu silikoniholkki on käsintehty kirkkailla väreillä, vahvoilla muodoilla ja leikkisällä estetiikalla, joka tuo mieleen Pop-taideliikkeen, ja se sopii täydellisesti yhteen pienen mutta tehokkaan 10-toimintoisen vibraattorin kanssa.
Whaam:n abstrakti rakettimuoto on jämäkkä mutta joustava ja tarjoaa monipuolista stimulaatiota Platinum Premium Silikonin sileällä, samettisella pinnalla.