Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 79,90 €
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 20,3 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 5 to 6 inches |
| Halkaisija: | 3,8 cm |
| Harness Yhteensopiva: | Kyllä |
| Leveys: | 4.75 |
| Väri: | Musta |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Langallinen |
| Miehelle vai Naiselle?: | Naisille |
| Ominaisuudet: | Suction Cup Base |
| Materiaali: | Skin Safe Rubber |
| Virta: | 2 x AAA (Mukana) |
| Koko: | 20,3 cm |
Nauti korkealaatuisesta 8 tuuman värisevästä realistisesta peniksestä, joka on suunniteltu realistisella päällä vahvana värinäpisteenä, suonilla lisästimulaatiota varten ja kiveksillä realistisen tunteen saavuttamiseksi. Tulet yllättymään, kuinka realistinen tämä dildo on!
Kivenkova imukuppi tarttuu lähes mihin tahansa pintaan, jotta voit nauttia makuuhuoneessasi, kylpyhuoneessasi tai missä tahansa haluat harrastaa seksiä. Muuta suosikkipaikkasi RealRock-fantasiamaailmaksi!
Aseta paristot, jotka toimitamme lelun mukana, ja ota ohjat käsiisi saadaksesi intensiivisimmän orgasmin, jonka olet koskaan kuvitellut!
Kaikki RealRockin dildot on valmistettu kumista, saatavilla ihonvärisenä ja mustana, ja kauniin pakkauksensa ansiosta se on pakko-ostos jokaiselle dildon ystävälle.