Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 74,90 €
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 17,8 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 1 to 5 inches |
| Halkaisija: | 3,2 cm |
| Harness Yhteensopiva: | Kyllä |
| Leveys: | 10,2 cm |
| Väri: | Flesh Pink |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Langallinen |
| Miehelle vai Naiselle?: | Naisille |
| Ominaisuudet: | Suction Cup Base |
| Materiaali: | Skin Safe Rubber |
| Virta: | 2 x AAA (Mukana) |
| Koko: | 17,8 cm |
Nauti korkealaatuisesta 7 tuuman värisevästä realistisesta peniksestä, joka on suunniteltu realistisella päällä voimakkaana värinäpisteenä, suonilla lisästimulaatiota varten ja kiveksillä realistisen tunteen saavuttamiseksi. Tulet yllättymään, kuinka realistinen tämä dildo on!
Kivenkova imukuppi tarttuu lähes mihin tahansa pintaan, jotta voit nauttia makuuhuoneessasi, kylpyhuoneessasi tai missä tahansa haluat harrastaa seksiä. Muuta siis suosikkipaikkasi RealRock-fantasiamaailmaksi!
Aseta paristot, jotka toimitamme lelun mukana, ja ota ohjat käsiisi saadaksesi voimakkaimman orgasmin, jonka olet koskaan kuvitellut!