Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 68,90 €
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 22,9 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 5 to 6 inches |
| Halkaisija: | 6,4 cm |
| Leveys: | 7.8 Inches |
| Väri: | Flesh Pink |
| Taipuisuus: | Vähän |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Ominaisuudet: | Phthalates free |
| Materiaali: | Kumi |
| Koko: | 22,9 cm |
Tämä helppokäyttöinen jättikokoinen peniksen suurentaja antaa sinulle valtavan ja välittömän lisäyksen paksuudessa ja pituudessa. Nystyröity sisäosa tarttuu penikseesi, ja suuren koon varressa on uurrettuja suoniyksityiskohtia ja realistinen penispää. Viimeiset 2 tuumaa ovat kiinteää kumia vakaviin lisäyksiin, ja suljettu pää tekee puhdistamisesta helppoa. Ftalaatiton ja liukas, se on vedenkestävä ja monipuolinen, ja siinä on turvallinen hihna, joten se pysyy varmasti paikoillaan, riippumatta siitä, kuinka kovaa leikit.
Mitat 9 tuumaa kokonaispituus, 6.5 tuumaa sisään asetettava, 2.5 tuumaa halkaisija
Materiaali TPR
Väri Iho