Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Toimitusaika: 3-7 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 54,90 €
| Pituus: | 16,5 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Halkaisija: | 4,4 cm |
| Väri: | Kirkas |
| Taipuisuus: | Venyvä |
| Miehelle vai Naiselle?: | Miehille |
| Materiaali: | TPR |
| Koko: | 16,5 cm |
Miehet voivat nauttia suuremmasta, paksummasta ja pidempään kestävästä erektiosta välittömästi, ilman pillereitä, voiteita tai laitteita! Yksinkertaisesti liu'uta tämä suojus oman peniksesi päälle, olipa se kova tai veltto, ja nauti välittömästi uudesta nautintovälineestäsi. Sisäpuolelta nautintokohoumin vuorattu ja puoliläpinäkyvällä muotoilulla varustettu, joka antaa todellisen itsesi loistaa läpi, tämä realistisen näköinen suojus on loistava ja yksinkertainen tapa olla pornotähti omassa makuuhuoneessasi!
Mitat Noin 6,5 tuumaa pituudeltaan, noin 1,75 tuumaa halkaisijaltaan leveimmästä kohdasta, ja sisähalkaisija noin 1,5 tuumaa
Materiaali TPR