Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Toimitusaika: 3-7 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 51,90 €
| Pituus: | 26,7 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 7 to 8 inches |
| Halkaisija: | 6,4 cm |
| Väri: | Flesh Pink |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Ominaisuudet: | Suction Cup |
| Materiaali: | PVC-muovi |
| Koko: | 26,7 cm |
Lääkäri ottaa sinut nyt vastaan! Varo Mr. Misteriä! Kiinnitä hänet mihin tahansa sileään pintaan tukevalla imukuppipohjallaan hands-free-seikkailua varten. Dr. Skin on valjaisiin yhteensopiva, joten kiinnitä hänet suosikkidildovaljaisiisi intensiivistä strap-on-kumppanileikkiä varten. Tässä dildossa on kaikki veistellyt suonet, pallot ja tekstuuri kuin oikeassa kalussa, ja se aikoo antaa sinulle sen realistisen kokemuksen, jota olet etsinyt. Mr. Mister on valmistettu pehmeästä, keholle turvallisesta, ei-huokoisesta PVC:stä. Ei sisällä hajusteita, ftalaatteja, parafiineja tai lateksia. Blush on erinomainen luomaan uskomattomia, realistisia dildoja, jotka täydentävät fantasioitasi ja jättävät sinut tyytyväiseksi! Tämä lelu voidaan helposti puhdistaa lämpimällä vedellä ja hajusteettomalla saippualla tai suosikkilelupuhdistusaineellasi.
Realistinen tuntuma, pehmeä mutta ei liian pehmeä, ei liian kova, juuri sopiva
Tukeva imukuppipohja
Yhteensopiva valjaiden kanssa
Vastuullisesti valmistettu huolella ja ylpeydellä
Laboratoriotestattu keholle turvallinen
Silikoni-, vesipohjainen ja hybridiliukuvoide turvallinen
Valmistettu ei-huokoisesta PVC:stä
Ei sisällä hajusteita, ftalaatteja, parafiinia, lateksia
Turvallinen silikoni-, vesipohjaisen ja hybridiliukuvoiteen kanssa
Pituus 10.5 tuumaa, 25,4 cm
Sisään asetettava pituus 9 tuumaa, 22,8 cm
Leveys 2.5 tuumaa, 6,3 cm