Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 22,9 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 7 to 8 inches |
| Halkaisija: | 5,7 cm |
| Väri: | Flesh Pink |
| Taipuisuus: | Joustava |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Ominaisuudet: | Realistic Pubic Hair |
| Materiaali: | Kumi |
| Koko: | 22,9 cm |
Uskallatko kohdata kukkojen kuninkaan? Vapauta sisäinen eläimesi Realistisen Kongin avulla, jossa on pitkä, paksu varsi, aidon tuntuiset suonet ja tuuhea häpykarvoitus kiinteiden, puristeltavien kivesten yläpuolella.
8,5 tuuman Realistinen Kong voidaan käyttää minkä tahansa Vac-U-Lock -yhteensopivan valjaiden tai lisävarusteen kanssa loputtomaan monipuolisuuteen ja vaihteluun.
FIRMSKYN-materiaali voimakkaampaan tuntemukseen
Erittäin paksu varsi
Aidot häpykarvat
Uskomattoman realistinen ulkonäkö ja tuntuma
Kuvioidut suonet lisästimulaatioon
Käytettävissä minkä tahansa Vac-U-Lock -yhteensopivan valjaiden tai lisävarusteen kanssa
Ftalaatiton, keholle turvallinen
Valmistettu ylpeästi Amerikassa