Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäTilapäisesti loppu
Tilapäisesti loppu. Anna sähköpostiosoitteesi niin kerromme sinulle kun tuotetta on taas saatavilla.
| Pituus: | 17,8 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 5 to 6 inches |
| Halkaisija: | 6,4 cm |
| Väri: | Flesh Pink |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Kauko-ohjain: | Sisään rakennettu |
| Miehelle vai Naiselle?: | Naisille |
| Ominaisuudet: | Simple TwistBase Control |
| Materiaali: | PVC-muovi |
| Virta: | 2 x AA (Mukana) |
| Koko: | 17,8 cm |
Vibraattori Ohut näyttää ja tuntuu niin aidolta penikselta, että saatat katsoa kahdesti ? ja tämä vielä värisee!
Kehon turvallinen PVC-materiaali tekee tästä erittäin joustavan, joten se liikkuu mukanasi. Koholla olevat suonet ja yksityiskohtaisesti muotoiltu terska lisäävät aitouden tunnetta, ja useat värinänopeudet ovat helposti säädettävissä pohjassa olevasta kiertokytkimestä.
Tämä penis on kohtuullisen kokoinen, pituudeltaan 18 cm ja ympärysmitaltaan 6,5 cm, joten se sopii erinomaisesti niille, jotka arvostavat realistista kokoa ja ulkonäköä.