Löydät meiltä laadukkaiden seksileluvalmistajien huippusuunniteltuja ja laadukkaista materiaaleista valmistettuja tuotteita.
Katso kaikki tuotemerkit tästäVarastossa
Toimitusaika: 3-7 päivää. Kun teet tilauksen arkipäivisin ennen kello 16:00, tilauksesi lähetetään samana päivänä.
Alin hinta 30 päivän sisällä ennen kampanjan alkua: 164,06 €
| Pituus: | 23,5 cm |
| Pesu: | Kuuma saippuavesi ja seksilelujen puhdistusaine |
| Sisämitta: | 7 to 8 inches |
| Halkaisija: | 3.65 Inches |
| Leveys: | 27,9 cm |
| Väri: | Flesh Pink |
| Taipuisuus: | Jäykkä |
| Miehelle vai Naiselle?: | Molemmille |
| Ominaisuudet: | Suction Cup Base |
| Materiaali: | Thermoplastic Rubber |
| Koko: | 23,5 cm |
Uskotko pystyväsi ottamaan kaksi kullia kerralla? Tämä ainutlaatuinen dildo tarjoaa sinulle kaksi valtavaa erektiota, jotka voit työntää peppuusi! Käsin veistetty yksinomaan alkuperäisen Tom of Finland -taiteen pohjalta, tämä nautintoväline saa veden herahtamaan kielellesi jo pelkästä katsomisesta! Kiinnitä imukuppipohja mihin tahansa sileään, kovaan pintaan ja liu'u alas näiden poikien päälle ? ja lähde hurjalle matkalle! Venytä itsesi äärimmilleen oman eroottisen taideteoksesi avulla! Valmistettu ftalaatittomasta materiaalista.
Puhdistuu helposti miedolla saippualla ja lämpimällä vedellä. Mukana ilmainen Tom of Finland -keräilykortti!